Тиждень правознавства

9-14 грудня в Карильській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов тиждень правознавства.

На початку тижня учні ознайомилися з планом проведення виховних заходів. Учні 5-7 класів прослухали бесіду “Злочин можна попередити” та взяли участь у конкурсі малюнків “Права дитини в малюнках” .

10 грудня з учнями 10-11 класів відбувся виховний захід “Права дитини”в рамках Всеукраїнського уроку “Права людини”.

Цікаво й різноманітно пройшли бесіди на правову тематику “Юридичний футбол”, “Що треба знати про право і закон”, “Закони й правоохоронні органи”; соціальне опитування “Діти та молодь про свої права”.

14 грудня для учнів 9-11 класів відбувся виховний захід “Знай свої права”; оголошено результати конкурсу малюнків. Отже, учні школи в ігровій та інформативній формі дізналися багато про права та обов’язки дітей, нове законодавство та як молодь всього світу захищає свої права.