Семінар англійської мови

11 грудня на базі Карильської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар для учителів англійської мови Коропської ОТГ з теми «Сучасні технології навчально-виховної роботи з ІМ в початковій школі згідно вимог НУШ».  У ході семінару учитель Карильської ЗОШ І-ІІІ ст.. Литвиненко Ольга Іванівна провела позакласний захід «Мій рідний край-моя Україна » . Діти  за допомогою презентацій, самостійно змонтованого відео та усного говоріння англійською мовою представляли  видатних людей України, пам’ятки та визначні місця, коментували події, розповіли про видатних людей с. Карильського. Для наочного забезпечення даного заходу були підібрані цікаві фото, відео та аудіо файли.

У другій, теоретичній, частині семінару учителі розглянули питання про впровадження ІКТ у процесі вивчення англійської мови в 1-4 класах (Кисіль С.Ф. – вчитель-методист Атюшівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Станіслава Ковтуна),

формування ключових життєвих компетентностей  на уроках ІМ засобом гри (Горбань В.М. –вчитель Коропської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т. Г. Шевченка),

навчання читанню за допомогою сучасних інноваційних технологій (Кравченко С.В.- вчитель Риботинського НВК).

Педагоги провели  майстер-клас  з показу  елементів уроку англійської мови у 1, 2 класах.

Про результати  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземної мови розповіла методист відділу освіти Коропської ОТГ Маценко А.М..

Семінар з англійської мови був результативним, цікавим, творчим. Усі присутні отримали гарні й позитивні враження.