Всесвітній день поезії

Всесвітній день поезії – свято, яке відзначають щороку 21 березня. Цей день, як вважає ЮНЕСКО, покликаний послугувати створенню в засобах масової інформації позитивного іміджу поезії як сучасного мистецтва. Всесвітній день поезії – це ще й нагадування нам про великих поетів, слова яких линуть до нас через час і простір, торкаються найпотаємніших струн душі. Сьогодні учні Карильської ЗОШ І-ІІІст. влаштували поетичний день: взяли участь у конкурсі читців, добирали рими до слів, прослухали музичні композиції сучасних виконавців та відгадали, кому належать вірші, покладені на музику. Найцікавішим для школярів було завдання “Поетичні передбачення”. Спробуйте й ви! Візьміть збірку віршів, назвіть номер сторінки, розгорніть і прочитайте кілька слів, на які відразу “впаде погляд”. Моїм учням таке ворожіння сподобалося! Можливо, виростуть з них справжні поети та поетки.