“Молодь обирає здоров’я”

“Молодь обирає здоров’я” – ці слова стали девізом заходу, який провів Юрій Миколайович для учнів 7 та 9 класів. Діти відповіли на запитання анкети, ознайомилися з порадами щодо здорового харчування. А ще виконали цікаві завдання та стали учасниками пізнавальних конкурсів: “Де заховалися вітаміни”, “Шкідливі й корисні продукти: що ми купуємо”, “Денний раціон”. Та, мабуть, найважчим і найцікавішим завданням стало приготування страви з тих продуктів, які учні “визнали” корисними. Завдання виконали! І згодом дев’ятикласники смакували класнючий десерт “Фруктова насолода”. Юрій Миколайович розповів “Притчу про крамницю бажань”. Школярі переконалися, що одним із головних компонентів зорового способу життя є правильне харчування. Давньогрецький філософ Сократ говорив: “Ми живемо не для того, щоб їсти, а їмо для того, щоб жити”.