День Святого Валентина

14 лютого, на День Святого Валентина учнів 9-11 класу запросили в гості до Лукнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Організатори свята радо прийняли нас святково вбраною залою, де панувала романтична атмосфера. Прекрасна господиня, директор школи Валентина Михайлівна Гончарова, чемно зустріла нас та розпочала свято, побажавши всім гарного настрою. Ігрова програма, чку представила педагог-організатор Геза Наталія Василівна, була насиченою веселими конкурсами, піснями, танцями. Було цікаво спостерігати, як учні спочатку соромились, а вже потім завдяки дружній та теплій атмосфері стали почувати себе як в рідній школі. Тепла зустріч залишила тільки гарні враження як для вчителів, так і для учнів. Ми дуже вдячні лукнівчанам за чйдове свято, і будемо чекати їх з візитом до Карильської школи.